Тернопільщина – на другому місці щодо кількості працевлаштованих тимчасово переселених

Тернопільщина – на другому місці щодо кількості працевлаштованих тимчасово переселених

За рівнем працевлаштування вимушених переселенців Тернопільська область посідає друге місце в Україні. Обласна служба зайнятості також сприяє працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО. Про це повідомила перший заступник директора обласного центру зайнятості Олександра Островська.

Загалом із початку року послугами обласного центру зайнятості скористались 53415 осіб, із них 29160 мають статус безробітного. За сприянням базових центрів зайнятості працевлаштовано15739 осіб (29 відсотків), із них 7917 безробітних. До участі в громадських та інших тимчасових роботах залучено 3777 осіб, із яких понад тисячу працевлаштовано після закінчення таких робіт.

«Послугами центру зайнятості скористалися 440 вимушених переселенців. Працевлаштовано із них 171 особу. На обліку перебувають 83 особи, для яких продовжується пошук роботи, – зазначила Олександра Островська – За сприянням у працевлаштуванні в базові центри зайнятості звернулося 184 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО. Із них працевлаштовано 37 осіб, 19 з яких отримали одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності. Проходили професійне навчання 24 особи. Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру четверо людей. На даний час на обліку перебуває 138 осіб, для яких продовжується пошук роботи».

У свою чергу голова ТОДА Степан Барна наголосив, що демобілізовані бійці повинні мати можливість повернутись на попереднє місце праці.

«За мобілізованими працівниками слід зберігати робочі місця. Бійці, які повернулись на ротацію, і шукають роботу, мають відчувати максимальне сприяння з боку служби зайнятості та місцевого керівництва. Це питання – під контролем облдержадмінітсрації», – зазначив Степан Барна


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares