Тернопільщину відвідали представники Поморського воєводства Республіки Польща (ФОТО)

Тернопільщину відвідали представники Поморського воєводства Республіки Польща (ФОТО)

На запрошення Тернопільського обласного відділення Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО Тернопільщину відвідали представники Республіки Польща – радник маршалка воєводства Поморського Республіки Польща, керівник делегації Ян Козловський; радник бурмістра м. Гнєв Республіки Польща Вінсент Мацієвський.

p1

За інформацією прес-служби ТОДА, у рамках візиту представники Польщі побували у Збаразькому замку та зустрілися з головою обласної держадміністрації Степаном Барною. Під час зустрічі обговорили актуальні питання співробітництва та надання гуманітарної допомоги Тернопільщині.

Степан Барна подякував представникам Республіки Польща за підтримку у нелегкий час. «Поморське воєводство Республіки Польща – це перше воєводство, яке зголосилося співпрацювати з нами у рамках гуманітарних проектів. Зокрема, це стосується оздоровлення дітей учасників АТО і переселенців, – зазначив Степан Барна. – Польща є нашим торговим парнером та лідером із залучення інвестицій в економіку нашої області. Сподіваємося, що нам вдасться налагодити ефективну співпрацю і надалі».

Як повідомив радник маршалка воєводства Поморського Республіки Польща, керівник делегації Ян Козловський, ціллю візиту в Україну була передача пожежного автомобіля у м. Дубно Рівненської області. Також представники делегації вирішили скористатися запрошенням відвідати Тернопілля.

«Маю надію, що сьогоднішінй візит допоможе налагодити подальшу співпрацю», – зауважив Ян Козловський.

Особливу увагу під час зустрічі акцентували на програмах освітніх обмінів та залученню інвестицій у сферу енергозбереження.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *