Тернопільщину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні

Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні пан Юріс Пойканс 29 січня відвідав Тернопільщину. У рамках візиту Надзвичайний і Повноважний Посол зустрівся з головою обласної державної адміністрації Степаном Барною.

image5

Насамперед Степан Барна висловив подяку за підтримку українського війська Латвійською республікою, допомогу пораненим та їх сім`ям, надання гуманітарної допомоги тощо.
«Латвія цікава для нас з точки зору залучення інвестицій, плацдарму для виходу суб`єктів господарювання на ринки ЄС, – наголосив очільник краю. –  Ми маємо вигідне географічне положення, багату ресурсну базу, аграрний і туристично-рекреаційний потенціал, високий рівень освіти і кваліфікацію робочої сили, багату наукову і культурну спадщину».

image3 image2

Степан Барна акцентував увагу, що Тернопільщина зацікавлена у залучення інвестицій в аграрну сферу, харчову та переробну промисловість, створенні спільних підприємств, які б займалися переробкою продукції сільського господарства.
«Латвія має цікавий досвід роботи сільськогосподарського кооперативного руху, – зазначив Степан Барна. – Тому було б дуже добре організувати навчання для  підвищення рівня сільськогосподароських виробників. Крім того, у  нас є успіхи в садівництві. На теренах краю є підприємства, які мають сади, що займають понад  500 га».

В свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні пан Юріс Пойканс виступив з ініціативою відкрити представництво консульства Латвійської Республіки у Тернополі. Також він запропонував допомогу для українських підприємств щодо сертифікації продукції для виходу на ринки ЄС.
« Я надіюся, що це початок дуже вдалого співробітництва», – зауважив пан Юріс Пойканс.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares