Тернопільська лікарня швидкої допомоги отримала медикаменти від німецьких спонсорів майже на 100 тис грн

Тернопільська лікарня швидкої допомоги отримала медикаменти від німецьких спонсорів майже на 100 тис грн

Нещодавно у приміщенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги відбулася передача першої партії медикаментів для соціально-незахищених пацієнтів, які поступають у цей медичний заклад на лікування. Медикаменти куплені за кошти німецьких спонсорів, повідомили у прес-службі мерії.

При поступленні у лікарню швидкої допомоги для пацієнтів із соціально-незахищених категорій населення, а це пенсіонери, інваліди та інші, буде надано медикаменти безкоштовно, а медичні працівники будуть заповняти відповідні звітні документи. Наразі ця співпраця триватиме впродовж 2016 року.

«Користуючись нагодою, дякую спонсорам та організатору за надання такої спонсорської допомоги. Адже у державному бюджеті у 2015 році на одного пацієнта лікарні виділялося лише 18 гривень у день на медикаментозне забезпечення. Ми отримали партію медикаментів на суму приблизно 100 тисяч гривень, які призначені для надання невідкладної медичної допомоги. Це знеболюючі, жарознижувальні препарати, антибіотики, розчини, системи, шприци, рукавиці та інше», – зазначив міський голова Сергій Надал.

 


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares