Тернопільська лікарня швидкої допомоги співпрацюватиме із німецькою клінікою «Klinikum Frankfurt Hoechst»

Тернопільська лікарня швидкої допомоги співпрацюватиме із німецькою клінікою «Klinikum Frankfurt Hoechst»

Делегація медиків із Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої з робочим візитом відвідала одну із найбільших лікарень міста Франкфурт-на-Майні (Німеччина) «Klinikum Frankfurt Hoechst». Під час візиту обидві сторони підписали Меморандум про співпрацю. Про це повідомили у прес-службі мерії.

Організатор цієї поїздки Юрій Дар розповідає, що основна мета візиту – налагодження постійного співробітництва між медиками тернопільської та франкфуртської лікарень. Ця програма передбачає постійний обмін досвідом і проведення спільних операцій.

«У «Klinikum Frankfurt Hoechst» протягом тижня ми мали змогу ознайомитися із функціонуванням лікарні, дізналися, як організовано надання медичної допомоги у Німеччині, брали участь у обговореннях, конференціях та працювали у операційних, – розповів головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський. – Із керівником цієї клініки Пітером Петерсоном домовилися про подальшу співпрацю. Відтепер наші медики зможуть проходити стажування на базі німецької клініки. Для проходження стажування будемо обирати тих, хто володіє іноземною мовою, має бажання підвищувати свій кваліфікаційний рівень та перспективу у професійному зростанні».


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares