Тернопільська пенсіонерка придбала у пройдивіста свічок на 5600 грн

Тернопільська пенсіонерка придбала у пройдивіста свічок на 5600 грн

До співробітників Тернопільського міськвідділу міліції звернулася 74-річна тернополянка із заявою про те, що невідомий чоловік вишахраював у неї понад п’ять тисяч гривень, повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Жінка розповіла, що лиходій підійшов до неї в церкві й запропонував купити свічок на храм. Пенсіонерка запросила чоловіка додому й там віддала незнайомцеві 5600 гривень, натомість отримала декілька пачок свічок.

Уже пізніше жінка зрозуміла, що стала жертвою пройдисвіта й поспішила повідомити про прикрий випадок міліціонерів.

Деталі розмови з шахраєм старенька не пам’ятає, пригадала лише, що незнайомцеві на вигляд близько 40 років, але подібний вид шахрайства в області не новий, тож і схема правоохоронцям відома.

Лиходії, зазвичай, свідомо обирають літніх людей, яких легко ввести в оману. Представляються, приміром, довіреною особою священика й вигадують історію, що привезені свічки призначені для потреб храму. При цьому, запевняють, що сам отець замовлення зараз не може забрати, але пізніше обов’язково поверне гроші.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження  за ознаками злочину, передбаченого ст. 190 КК України – шахрайство.

Правоохоронці закликають тернополян застерегти своїх літніх родичів від подібного роду шахрайств.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *