Тернопільська поліція радить, як вберегти своє помешкання від крадіжок під час літніх відпусток

Тернопільська поліція радить, як вберегти своє помешкання від крадіжок під час літніх відпусток

Відстежуючи новини ми часто чуємо про зростанні числа квартирних крадіжок, які скоюються не тільки місцевими злодіями, а й приїжджими злодіями – «гастролерами».

Працівники Управліня поліції охорони в Тернопільській області розповідають, що “домушники», найчастіше, потрапляють в квартиру зламавши серцевину замка на вхідних дверях. На частку таких крадіжок припадає 50% усіх злочинів.

Другий улюблений метод – відкрити викруткою або фомкою металопластикове вікно або пробратися в квартиру через відкриту кватирку, використовуючи професійні альпіністське спорядження та навички, якщо це вище третього поверху. До третього поверху злодії-екстремали добираються навіть без спорядження за лічені хвилини.

Багато хто сподівається на те, що металопластикові вікна надійно захистять від злому. Така думка – помилкова. Єдине призначення таких вікон – забезпечення теплозвукоізоляції. Практика показує, що пластикові вікна дуже легко розкриваються самої звичайною викруткою за наявності певних знань, досвіду та навичок.

Як кажуть поліцейські охорони, будь-які двері і замки можна зламати, тому радять ставити сигналізацію на квартиру. Повна гарантія безпеки майна тернополян забезпечена тільки в тому випадку, якщо в кожній кімнаті встановлений датчик руху, який передасть сигнал тривоги помітивши будь-який рух в цій кімнаті.

Останнім часом люди встановлюють сигналізацію в квартиру блокуючи тільки вхідні двері, що є дуже ризиковим вчинком, адже, як правило, злодій проникаючи в квартиру через вікно, через нього ж і вийде з украденим, залишаючи датчики руху біля вхідних дверей незадіяними.

Ставити квартиру на сигналізацію з першого погляду може здатися дуже затратно, але це тільки з першого погляду. Будь-яке майно: телевізор, комп’ютер, гаджети, заощадження, прикраси, а особливо спокій і моральне здоров’я – цінуються набагато дорожче вартості сигналізації. Тому варто задуматися про те, щоб встановлювати датчики в кожній кімнаті виключаючи всі варіанти проникнення недоброзичливців.

Не нехтуйте даними статистики квартирних крадіжок і встановлюйте охоронну сигналізацію з повним блокуванням квартири. І нехай Ваш відпочинок буде безпечним!

УПО в Тернопільській області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *