Тернопільська спортсменка Олена Підгрушна – сьома у 10-кілометровій гонці переслідування на американському етапі Кубка світу з біатлону

Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна 12 лютого посіла сьоме місце у 10-кілометровій гонці переслідування на восьмому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в американському Преск-Айлі. Про це повідомляє Федерація футболу України.

«Чудову гонку переслідування провела Олена Підгрушна! Безсумнівний лідер нашої збірної учергове видала показове останнє коло дистанції і цілком якісну для цих морозних погодних умов стрілянину: з трьома незакритими мішенями Олена з 14-го стартового місця піднялася на сьоме», – йдеться у повідомленні.

Домогтися прогресу в персьюті вдалося ще двом нашим дівчатам. Ірина Варвинець, стартувавши 33-ю, після трьох штрафних кіл перетнула фінішну лінію 27-ю, поборовшись на останніх метрах з Наталією Бурдигою. Для Наталки 28-я позиція – теж безсумнівний плюс, особливо з огляду на п’ять промахів.

Один кубковий бал зуміла набрати і Яна Бондар, яка зробила ставку на більш якісну стрільбу – як і у Бурдиги, у Бондар п’ять промахів. Але при цьому постраждала швидкість, хоча потенціал Яна продемонструвала на останньому колі, не дозволивши відіграти у себе 6 секунд стрімкій Міріам Гесснер. Сама Бондар в свою чергу обійшла двох суперниць, увійшовши в залікову зону (40 місце).

І лише Юлія Джима, на жаль, не може занести собі цю гонку в актив: ті ж п’ять промахів разом з невисокою після перенесеного курсу лікування швидкістю дозволили нашій спортсменці фінішувати лише 44-ю.

Кращою стала лідер загального заліку Кубка світу чешка Габріела Соукалова, яка здобула четверту перемогу в сезоні. Кайса Макаряйнен з Фінляндії з трьома сумарними промахами і відставанням 34 секунди завоювала «срібло». Бронзова нагорода – у француженки Марі Дорен Абер (-38,8 секунди).