Тернопільські бійці з 31 блокпосту повернулися додому

Тернопільські бійці з 31 блокпосту повернулися додому

Довгі три місяці вони мріяли побувати у рідних домівках, обійняти коханих дружин та дітей. Бійці з Тернопільщини, які несли службу на 31  блокпосту, сьогодні повернулися додому.

Дванадцять сміливих хлопців, які захищають Україну в зоні АТО, зустріли при в’їзді в Тернопіль автомайданівці. Урочистим кортежем вони супроводжували їх на Театральний майдан. Незважаючи на кількагодинне запізнення, тут їх чекало кілька десятків тернополян, а також рідні і близькі.

DSC_1240

Восьмирічний Володя з Теребовлянського району приїхав зустрічати свого дядька. Хлопчик розповідає, що з нетерпінням чекав на нього кілька місяців і переживав, щоб з ним все було добре.

DSC_1210 - Копія

Ігор з села Дарахів Теребовлянського району був на Сході 90 днів. Дружина Марія чекала і молилася за нього. Зізнається, важко було без чоловіка, адже діти маленькі.

–          Мрію, щоб війна закінчилася, – зізнається жінка. – Але розумію, що він зараз мусить захищати Україну.

DSC_1219 - Копія

Волонтерка пані Люба з Микулинців  також прийшла з синьо-жовтими квітами зустрічати хлопців. Вже вісім місяців вона готує передачі на фронт.

Добре, що  вернулися вони живі-здорові, – каже вона. – Люблю їх всіх і переживаю за них. Робитиму все, що в моїх силах, аби вони були ситі і одягнені.

DSC_1233

Оплески, квіти, сльози радості та міцні обійми… Серед ночі на Театральному майдані було тісто від усмішок, радощів і щирих емоцій. Яке це щастя, коли додому повертаються Герої живі і здорові!

DSC_1228

 

Автор
Схожі публікації