Тернопільські екстремали знову кращі! (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У загальнокомандному заліку Тернопільська область здобула перше місце у Чемпіонаті України, юніорському Чемпіонаті України та Кубку України і 2 місце у Чемпіонаті України серед дітей. На ТК «Буковель» Івано-Франківської області 29 лютого закінчився Чемпіонат України та Другий етап Кубку України з лижного фрістайлу дисципліни могул, в якому взяли участь вихованці тернопільської СДЮСШ «Екстрім» .

Андрій Лебедик

Тернопільські спортсмени порадували своїми результатами. Вони здобули половину всіх нагород Чемпіонату України , а це дев’ять медалей, 3 золотих, 4 срібних та 2 бронзових. 6 медалей Кубку України (1-золота 2- срібних, та 3 бронзових). В загальному здобутку тернополян 15 медалей.

160229_324

Слід відзначити таких спортсменів як Масира Олег (студент ТНТУ) який приніс команді 3 золотих нагороди та 1 срібну, Приймак Вікторія (ТЗОШ №27) – золото та срібло, Николайська Ольга (ТЗОШ №20) – 2 бронзи і 1 срібло Лебедик Андрій (Комерційний інститут) – срібло та бронза, Приймак Сергій (технічний коледж ТНТУ) – два срібла, Дерлиця Катерина (технічний коледж ТНТУ) срібло та бронза.

Готували спортсменів до змагань талановиті тренери Оксана Щербанюк, Роман Кучер, Олег Винницький, Уляна Юнко.
За фінансову підтримку спортсмени завдячують Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації (директор Віктор Мацикур), Управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту міської ради (начальник Микола Круть) та батькам спортсменів!

Також на початку березні на ТК “Буковель” закінчився Чемпіонат України з лижного фрістайлу дисципліна – слоупстайл. В яких вперше взяв участь лідер нашої команди Олег Масира і виборов третє місце. То ж до здобутку нашої команди додалася ще одна бронзова нагорода Чемпіонату України.