Тернопільські медики та психологи розповіли поліцейським як вберегти свою психіку та не впасти у депресію (ФОТО, ВІДЕО)

Які чинники впливають на стан психічного здоров’я та як вчасно розпізнати, запобігти такому явищу, як депресія розповіли студенти Тернопільського державного медичного університету співробітникам поліції. Даний захід приурочили до Всесвітнього дня психічного здоров’я.

Фото Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Організатори акції –  співробітники виховного відділу ТДМУ та студенти вишу завітали до Головного управління Нацполіції області, аби навчити правоохоронців, як розпізнавати зміни у своєму психологічному та психічному здоров’ї та як діяти у разі проблеми.

Медики розповіли поліцейським, що таке психічне здоров’я, про його складові та чинники збереження. Детально зупинилися на такому явищі, як депресія. Фахівці порадили, як боротися з таким психічним станом та, що робити у разі виявлення інших психологічних розладів.

Фото Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

– Подібні акції ми проводимо з метою профілактики та попередження різноманітних порушень у поведінці людей, – зазначає студентка вишу Ірина Зубок. – Робота поліцейських є відповідальною та водночас ризикованою й стресовою, тому вони повинні стежити за своїм психічним станом, оберігати його.

Психічне здоров’я –  необхідна умова активної життєдіяльності, самореалізації, розвитку усіх без винятку. Воно є запорукою ефективного виконання службових обов’язків і для співробітників правоохоронних органів. За словами медиків та психологів Нацполіції, важливо не ігнорувати, не приховувати зміни у своєму психологічному стані. У разі проблеми, коли самотужки впоратися важко, варто звернутися за допомогою до фахівців.

Фото Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Медики провели серед співробітників поліції тест на оцінку власного стану та ризиків виявлення депресії.

У необхідності проведення таких заходів впевнений начальник психологічної служби ГУНП Михайло Козюк. За його словами, вміння вчасно розпізнати негативний психоемоційний стан дозволяє спрогнозувати поведінку поліцейського, допомагає збільшити ефективність виконання покладених на нього службових обов’язків. Крім того, сучасне суспільство вимагає від правоохоронців бути емоційно стійкими, виваженими, толерантними, комунікативними, а на ці якості безпосередньо впливає як фізичний, так і психічний стан здоров’я.

Фото Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *