Тернопільські нардепи серед 107 “слуг народу” подорожують за бюджетні гроші (відео)

Тернопільські нардепи серед 107 “слуг народу” подорожують за бюджетні гроші (відео)

Журналісти «Дістало!» розпитали народних обранців про дармові поїздки і одержали дивовижні відповіді, які вражають відсутністю будь-яких докорів сумління.

Про невикорінену звичку сильних світу цього до «халявних» благ, кошторис депутатських вояжів до виборців та нові прояви цинізму можновладців – у відвертому репортажі з-під купола.

Ранок в урядовому кварталі – парад люксових автомобілів. Ціна кожного стартує з півсотні тисяч доларів. Однак аж ніяк не бідні власники дорогих тачок не соромляться вивертати кишені платників податків на своє забезпечення. Хоча щоразу депутати горлають про рівність і справедливість.

Апарат Верховної Ради надав програмі «Дістало!» список народних обранців, які не гребують пільговою гривнею на проїзд. 107 слуг небагатого народу злиденної країни компенсують своє пересування нею з державного бюджету. Ліміт – 2 376 гривень на одного депутата. Мандрівки 107-ми мандатовласників обходяться нам у понад чверть мільйона гривень.

У списку – багаті і знамениті. Вони давно звикли – як мед, так і ложкою. Приміром, депутат-мільйонер Володимир Кацуба, не гребує халявними благами. Він отримує компенсацію за проїзд. У його власності Mercedes-Benz та спортивний катер BMW.

Пільговики є і у більшості. Дружина голови президентської фракції  Ірина Луценко за минулий рік задекларувала понад 728 тисяч гривень. У її власності новенький джип Mercedes.

Скільки коштує пересування народної депутатки пані Луценко на місяць? Наприклад, компенсували гроші на подорож літаком: квиток «Харків –Київ» обійшовся у понад 5 тисяч гривень. Що явно більше встановленого ліміту…

Христина Малазонія, «Дістало!». 

Джерело:fakty.ictv.ua

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *