Тернопільські поліцаї вчать дітей бути обережними на дорозі (ФОТО)

Травматизм на дорозі та високий рівень смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод – одна з найактуальніших проблем в Україні. Від початку року на автошляхах Тернопільщини трапилося 307 автопригод, у яких загинуло 68 людей, 381 – отримали травми.

PM706image001

Про це повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

«Із 9 по 15 листопада проводиться Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, – розповідає старший інспектор сектору відділу управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції Микола Ігнатченко. – У цей час ми приходимо до навчальних закладів області, спілкуємося з дітьми, проводимо заняття, де нагадуємо правила дорожнього руху, які повинні виконувати пішоходи, велосипедисти, водії скутерів».

Основна мета тижня безпеки, каже Микола Ігнатченко, – поліпшити дорожню безпеку й привернути увагу до проблем травматизму та смертності на дорогах, особливо серед дітей.

PM948image002

Учениця 11 класу Довжанківської загальноосвітньої школи Руслана Чеховська стверджує, що такі заняття та зустрічі необхідні. Дівчина погоджується з тим, що підростаюче покоління стало більш безпечнішим та неуважним на дорогах. Одягнувши навушники, діти втрачають пильність та порушують правила дорожнього руху.

Причини аварій із року в рік не змінюються, кажуть правоохоронці. Це – перевищення швидкості руху, порушення правил маневрування та проїзду перехресть, керування транспортними засобами водіями на підпитку та наркоманами. Нехтують правилами безпеки і самі пошоходи.

Працівники дорожньо-патрульної служби подарували учням світловідбиваючі елементи, які допоможуть дітям стати більш помітними на дорозі. Їхнє застосування в 6-8 разів знижує можливість наїзду на пішохода в темну пору доби.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares