Тернопільські поліцейські разом з дітьми розфарбовували карту області барвами борщівської вишиванки (ФОТО, ВІДЕО)

До Всеукраїнської акції «Єднаємо барви України!» долучилися правоохоронці Тернопільщини. У Всесвітній день вишѝванки співробітники поліції разом із школярами розмальовували карту Тернопільщини орнаментом борщівської вишиванки. Захід відбувся у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей.

Акцію «Єднаємо барви України!» започаткували співробітники ювенальної превенції Закарпаття. Вони разом із дітьми зробили із дерева контури областей – пазли, які складаються у мапу України. Частинки розіслали у кожну область, де їх розмальовують у колір вишиванки, притаманний регіонові.

Співробітники відділу ювенальної превенції ГУНП України в Тернопільської області підтримали ініціативу колег. Поліцейські разом із учнями Тернопільської  української гімназії імені Івана Франка взялися розмальовувати карту області у стилі знаменитої борщівської вишиванки, яка характерна  для нашого регіону. Особливе значення у вишиванці має візерунок, який несе в собі певний «код», кожен малюнок – це своя, неповторна магія. Борщівська вишиванка стала візитівкою Тернопілля та наших народних звичаїв.

«Озброївшись» червоними і чорними барвами, характерними для борщівської вишиванки, діти із захопленням взялися за справу і через кілька годин на карті з’явились чарівні візерунки. Хлопці і дівчата старанно розмальовували мапу та намагалися показати всю красу та розмаїття нашого краю.

– Такі акції об’єднують та допомагають дізнаватися більше про історію становлення української вишиванки, – каже старший інспектор відділу ювенальної превенції ГУНП в Тернопільській області Микола Подлецький.

По завершенні роботи, вишивану мапу надіслали до Києва, де  шматочки різних областей буде об’єднано в єдину карту України. Любіть і поважайте Батьківщину – вона у нас єдина.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares