Тернопільські поліцейські роздають листівки-застереження водіям-порушникам правил дорожнього руху (ФОТО)

Брошури з порадами, як уникнути небезпеки на дорозі та не потерпіти від авто злодіїв,  розробили тернопільські поліцейські для жителів області. Понад 5 тисяч пам’яток-застережень поширять серед  автовласників. Першими отримали такі листівки водії з обласного центру.

PM976image002

Про це повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Останнім часом ситуація на дорогах області значно погіршилася, а відтак зросла кількість дорожньо-транспортних пригод, в тому числі зі смертельними наслідками. Щоб зменшити аварійність на автошляхах, співробітники відділу управління превентивної діяльності тернопільської поліції розробили спеціальні пам’ятки-застереження. У брошурах розмістили основні поради для водіїв щодо безпечної поведінки на дорозі, а також застереження, які допоможуть автовласникам вберегти своє майно від протиправних зазіхань

За словами начальника відділу управління превентивної діяльності Володимира Зігрія, така профілактична робота має принести позитивний результат. «Ці листівки ми роздаємо водіям, які порушують правила дорожнього руху. Сподіваємося вони дослухаються до наших порад і наступного разу будуть  дисциплінованішими», – зазначає правоохоронець.

PM672image003

Серед тих, хто отримав листівку-застереження – тернополянин Василь Козій. Чоловік вважає, що зменшення поліцейських на дорогах області суттєво вплинуло на безпеку дорожнього руху. «Останнім часом стало значно важче їздити, водії їздять, як хочуть. Лише тоді, коли кожен буде дотримуватися правил дорожнього руху, на дорогах буде порядок».

Правоохоронці сподіваються, що проведені заходи стануть позитивним досвідом для усіх водіїв і допоможуть покращити дорожню ситуацію і зменшити кількість крадіжок автотранспорту.

Друковані поради поліцейські поширюватимуть й надалі на території усієї області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares