Тернопільські поліцейські влаштували льодяне свято для особливих дітей (ФОТО)

Тернопільські поліцейські влаштували льодяне свято для особливих дітей (ФОТО)

Похід до кінозалу та катання на ковзанах – саме такий приємний подарунок напередодні новорічних свят отримали дітлахи з  Центру соціально-психологічної реабілітації від тернопільських поліцейських.

PM525image001

Море радості та позитиву завдяки правоохоронцям та керівництву розважального комплексу «Подоляни» одержали усі 17 учасників льодяного заїзду.

Розваги для дітлахів  розпочалися з перегляду мультиплікаційного фільму, а опісля вони  поспішили на ковзанку. Багато із запрошених одягнули ковзани та вийшли на лід вперше.

PM424image002

Незважаючи на часті падіння, діти просто сяяли від радості і задоволення. Найменшим дітлахам  втриматися на льоду допомагали тренери та спеціальні «пінгвіни-помічники». Усміхнені та щасливі вони разом з правоохоронцями випробовували себе у ролі фігуристів.

Як зазначила інспектор управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Олена Гнатюк, діти, позбавленні батьківської опіки та піклування, потребують найбільше уваги та підтримки від людей, а поліцейські у такий спосіб дають змогу відчути цим особливим діткам родинну турботу і тепло спілкування.

Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares