Тернопільські поліцейські вирахували “жартівника” який “мінував” медуніверситет

Тернопільські поліцейські вирахували “жартівника” який “мінував” медуніверситет

У січні цього року, якраз у моменти, коли в медичному виші відбулися вибори ректора, сталася неординарна подія. Із проміжком часу у три години від невідомої особи надійшло два повідомлення про замінування вищого навчального закладу.

Особу підозрюваного поліцейським вдалося встановити. Ним виявився безробітний житель Тернопільського району. Чоловікові оголошено підозру про вчинення злочину, передбаченого частиною другою статті 259 ККУ.

Сам підозрюваний визнає свою провину, щоправда, не може пояснити причини такого недитячого поступку. Каже на момент, коли здійснював дзвінки до служби 102  і неправдиво повідомляв про закладення вибухівки в медичному університеті, був нетверезий. Про те, що подібного роду інформація змушує всі екстрені служби виїжджати на місце так званого замінування, а це, відповідно, вимагає матеріальних затрат, не задумувався.

Своїми умисними діями підозрюваний також спричинив шкоду Тернопільському державному медичному університету. Матеріальні витрати на відвернення можливої загрози склали понад вісім тисяч гривень.

Проводиться досудове розслідування.

Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares