Тернопільські рятувальники просять батьків не залишати дітей без нагляду

Тернопільські рятувальники просять батьків не залишати дітей без нагляду

Мабуть, немає більшої трагедії, коли біда трапляється з дітьми. Як не прикро, але з  початку листопада цього року в Україні почастішали випадки травмування та загибелі дітей на пожежах. Рятувальники наголошують: біда може статися саме тоді, коли малюки залишаються самі – небезпека чатує їх на кожному кроці: вдома, коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників і запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці – під час стрімкого потоку транспорту; під час відпочинку: у лісі, у горах, біля водоймищ. Діти стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню, води, незнання елементарних правил безпеки нерідко є першопричинами сумних наслідків.

Тому УДСНС України у Тернопільській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Слід виховувати у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією та ліками. Навчати підростаюче покоління правил поводження у транспорті, на автошляхах та залізниці, бути обережними в поводженні зі свійськими та дикими тваринами. Варто також наголошувати на тому, що гриби та деякі рослини можуть бути отруйними, а підозрілі предмети становити небезпеку. Діти мають знати, що ігри з вогнем стають причиною виникнення пожеж, предмети в аерозольній упаковці та піротехнічні засоби можуть вибухати, а розлита ртуть викликає сильне отруєння.

Тож неодмінно нагадуйте малюкам ці та інші правила поведінки. Щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares