Тернопільські школярі подарували бійцям АТО свято (ФОТО, ВІДЕО)

Святковим концертом та подарунками подякували бійцям АТО учні Тернопільської загальноосвітньої школи №20. До свого навчального закладу запросили співробітників батальйону патрульної служби особливого призначення «Тернопіль» та військовослужбовців 44-ї окремої артилерійської бригади. Про це повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

PM805image002

До зустрічі із бійцями діти готувалися майже два місяці. Учні виступили з пропозицією організувати концерт для воїнів, а керівництво навчального закладу підтримало своїх вихованців. До проведення заходу долучилася вся школа – від першокласників до випускників. Разом вивчали вірші, пісні, танці, а також сценки з вертепу.

Чи не найбільше вразив гостей виступ восьмикласниці Софії Сукач. Дівчина прочитала власний вірш «Кіборг». «Кіборг – це воїн, який жертвує своїм життям, залишивши свій дім, рідних, щоб захищати наш сон, – ділиться своїми думками юна поетеса. – Я вдячна воїнам за їхню мужність та відвагу».

PM668image001

Писати вірші дівчинка почала з розвитком подій на Майдані. Каже, не могла залишитися осторонь тих подій та стала виливати на папір свої емоції та переживання

Школярі продемонстрували бійцям вертеп, в якому розіграли імпровізовану сценку із сучасної ситуації в державі.

«У своєму виступі ми показали боротьбу між Україною та окупантом, якого не впустили на територію нашої держави», – розповіла восьмикласниця Настя Бабічук.

Щирі посмішки на обличчях бійців – це найбільша подяка школярам за їхній виступ. «Ми приємно вражені, як школярі підготувалися сьогодні, – сказав боєць батальйону «Тернопіль» Дмитро Копчак. – Душу переповнюють позитивні емоції. Дитяча щира підтримка для нас дуже важлива у зоні АТО».

PM573image003

Школярі двадцятої школи товаришують з співробітниками батальйону «Тернопіль» з початку бойових дій на Сході. Допомагають їм продуктами харчування, медикаментами, надсилають власноруч зроблені подарунки та листи. Батальйонівці теж часто навідуються до школи. Вони розповідають дітям про свої бойові будні, вчать їх бути справжніми патріотами Батьківщини.

PM495image004

Підготували учні для бійців і подарунки. Напередодні влаштували у школі солодкий ярмарок, лотереї та збір макулатуру. За виручені кошти придбали для військових продукти харчування, карімати, а також вишили рушнички з побажаннями та повирізали голубів – символів миру.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *