Тернопільські школярі започаткували всеукраїнську патріотичну естафету (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні у центрі Тернополя кілька сотень школярів гартували силу духу та характеру. З ініціативи місцевого правового ліцею діти зібралися на головній площі міста, аби взяти участь у спортивних змаганнях, поспілкуватися з рятувальниками та військовими, а також започаткувати всеукраїнський патріотичний флешмоб.

DSC_0485

Акція «Гарт твого майбутнього» вже вп’яте відбувається у нашому місті, – розповідає директор ТНВК Школа правовий ліцей №2 Інна Іванюк. – Його мета – гарт мужності, честі, гідності майбутнього покоління. Ми хочемо навчити наших дітей любити свій край, поважати свою історію та вірити в майбутнє, в перемогу нашого народу над ворогами.

На Театральному майдані близько двох сотень дітей перетягували канат, стрибали на скакалці та вчилися переносити пораненого на швидкість.

Під час дійства нагородили 32 кращих школярів міста за волонтерську діяльність, патріотизм, активну громадську позицію.

Учні вручили бійцям АТО листи на передову та синьо-жовтий стяг. А також усі разом заспівали гімн України до 25-ї річниці незалежності України  та передали естафету школярам Артемівська та Лисичанська.

Вжне незабаром такі ж акції відбудутся у всіх українських містах. А на святкування Дня Незалежності у Тернополі презентують змонтоване відео виконання славня із рівзних куточків країни.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares