Тернопільських держслужбовців перевіряють, відповідно до закону «Про очищення влади»

Тернопільських держслужбовців перевіряють, відповідно до закону «Про очищення влади»

Із початку 2016 року територіальні органами ДФС у Тернопільській області отримали 41 запит на проведення спеціальних перевірок відомостей щодо осіб, які претендують на посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. У результаті по 10 перевірках встановлено розбіжності. Про це повідомили у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Також з початку року отримано 393 запити на проведення перевірок, передбачених законом України «Про очищення влади». Упродовж січня надано 1329 висновків.

Окрім цього, з початку року отримано три запити на проведення перевірок, передбачених п. 9 ст. 12 ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції». В січні надано 2404 висновки, у 107 випадках встановлено недостовірність відомостей.

Перевірки здійснювались за спеціальним алгоритмом, який дозволяє виявляти недостовірність вказаних у декларації відомостей про наявність у суб’єктів декларування майна (майнових прав), а також невідповідність вартості майна (майнових прав), набутого за час перебування на відповідних посадах, доходам, отриманим із законних джерел.

Варто нагадати, що відповідно до Закону України  «Про очищення влади» (частина третя статті 1, частина восьма статті 3), особа, яка вказала недостовірні відомості щодо набутого майна та не змогла пояснити його походження, позбавляється на 10-річний термін права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares