Тернопільських волонтерів нагородили медалями

Тернопільських волонтерів нагородили медалями

Вже майже рік волонтери всієї України – справжня рушійна сила в забезпеченні потреб української армії в зоні АТО, підтримці солдатів та їх сімей. Днями у храмі Різдва Пресвятої Богородиці з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор нагородив  найактивніших волонтерів Тернопільщини медалями «За жертовність і любов до України».

Відзнаки отримали Христина Феціца, Люба Вовк, Тарас Герман, Ольга Дячишин, Ольга Худа, Руслан Савончак, Юрій Кулик, Роман Саган, Сергій Чайковський, Роман Павлишин, Лілія Мусіхіна, Володимир Голоднюк.

vol2

– Жертовність можна виражати по різному, – зазначив владика Нестор. – Хтось жертвує своє життя, здоров’я, кошти, час, сили. Кожен в міру можливості прикладається до нашої великої праці – допомоги українським бійцям в зоні АТО. Найбільша і найважливіша нагорода для того, хто проявляє таку любов до потребуючого, як сказав Господь: «не має більшої любові, ніж коли своє життя покладаєш за ближніх своїх». От ви, волонтери, покладаєте своє здоров’я, своє життя, свою працю. Найбільша нагорода, яка чекає того, хто працює на благо української держави – це Царство Небесне, як і для кожного християнина. Тому в сьогоднішній день нехай ця нагорода, ця медаль, стане символом того, що все, що ви робите є з благословення Божого. Нехай Господь вам допомагає, укріпляє, і його благословення завжди перебуває з усіма вами.

Тернопільським волонтерам подякували за самопожертву, сміливість, терплячість, зусилля спрямовані на мир, добробут та безпеку України та її громадян

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *