Тернопільський аграрій з когорти Хоптяна заплямує нову партію

Тернопільський аграрій з когорти Хоптяна заплямує нову партію
Протягом останнього часу серед «еліти» нашої області та держави у цілому з’явилося безліч політичних перевертнів. Їм не огидно щоразу перефарбовуватись із синього в червоне, із червоного в зелене, бо ж єдине, що цікавить цих лисів безмежна та безкінечна влада, пише ternopilinfo.

Виключенням із правил не став горезвісний свиновод Іван Чайківський. Чоловік не втомлювався говорити про те, що не має нічого спільного з Партією Регіонів, а всі розмови про його «білоблакитність» – наклепи тих, хто заздрить йому.

Для «очищення» своєї карми і біографії пан Чайківський доклав безліч коштів і зусиль: деякі тернопільські журналісти «драяли» авторитет горезвісного свиновода, долучалися навіть новинарі столичні.

Сам Чайківський також часу не гаяв: всі вуха прогудів тим, що до «біло-блакитних» не належав та їх не знав.

Проте всі намагання, здається, виявилися марними. Наші журналісти запитали у голови Тернопільської районної ради, а чи справді Чайківський такий білий та пухнастий, і зовсім не блакитний?

Виявилося, що правду набагато важче затаїти. Ось яку відповідь ми отримали від Василя Дідуха.

Чайківський не лише був затятим регіоналом, а й «верховенствував» над ними в райраді.

img047

Проте найгірше те, що цей фарбований лис уже зараз пробує «заплямувати» нові перспективні проекти: Чайківський націлився потрапити в Аграрну Партію. Та чи потрібен перевертень політичній силі із світлим майбутнім та поки що кришталевою репутацією?

Джерело:Місто

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *