Тернопільський біатлоніст Віталій Труш в Австрії здобув «срібло» Юніорського Кубка IBU

Черговим подіумом Юніорського кубку IBU , який проходить в австрійському Хохфільцені, відзначився тернопільський біатлоніст Віталій Труш. Як повідомляє Федерація біатлону України, у спринті наш земляк, стартувавши під першим номером, був дуже близьким до перемоги, однак на фініші таки поступився спортсмену з Німеччини Еріку Вейку.

Причиною, на думку фахівців Федерації, стала, очевидно, заминка на другому рубежі, де Труш програв супернику 7 секунд у швидкострільності, а на фініші – 5,4 секунди. Але і другого місця на подіумі Віталію виявилося достатнім, щоб очолити загальний залік Юніорського кубку IBU.

Кубкові очки у цій гонці також набрали тернопільські біатлоністи Тарас Лесюк (25-е місце) та Богдан Цимбал (35-е). 16 грудня на другому етапі Юніорського Кубку IBU в Хохфільцені пройдуть гонки переслідування.