Тернопільський гуморист Сергій Притула привіз чергові подарунки Хмельницькому спецназу (ФОТО)

Командир полку полковник Олег Нечаєв за значний волонтерський внесок вручив Сергію, подяку, вимпел «8 полк спецпризначення» і тільник, інформують “Патріоти України” з посиланням на прес-службу Міноборони України.

13

У Хмельницькому відомий шоумен і волонтер Сергій Притула відвідав 8 окремий полк спеціального призначення Збройних Сил України. Сергій Притула допомагає цій військовій частині з літа 2014 року, .

“Я починав з військової форми країн НАТО, спеціального спорядження провідних країн світу, кевларових шоломів, бронежилетів, коліматорних прицілів, тепловізорів, безпілотників, джипів і решта! Сьогодні у багатьох бійців є мій номер телефону, вони просять — я везу!” – розповів артист. Командир полку полковник Олег Нечаєв за значний волонтерський внесок вручив Сергію, подяку, вимпел «8 полк спецпризначення» і тільник.

14 12

8 полк за час проведення АТО отримав від Тернопільського Сірого допомоги більше ніж на 4 мільйона гривень. Сергій готовий допомагати спецпризначенцям і надалі, бо вважає, що за такими спеціалістами-професіоналами майбутнє українського війська.

Джерело: “Патріоти України”


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares