Тернопільський клуб «Відродження нації» презентував в Управлінні міграційної служби «гарячу» лінію для мігрантів

Тернопільський клуб «Відродження нації» презентував в Управлінні міграційної служби «гарячу» лінію для мігрантів

До УДМС України в Тернопільській області завітали представники жіночого клубу «Відродження нації» Ольга Горошко та Оксана Шлюсар. Із очільником міграційної служби Тернопілля Томашем Вербичем вони обговорили питання співпраці щодо підвищення обізнаності краян в міграційних питаннях. Про це повідомила головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Ірина Бойко.

На зустрічі йшлося про те, що українцям, які тривалий час проживали за кордоном, важко адаптуватися до нових умов життя на Батьківщині. Чимало запитань у них виникає й по лінії міграційної служби: як відновити паспорт громадянина України, закордонний паспорт, зареєструватися за новим місцем проживання. Відповіді на ці та інші запитання громадяни зможуть отримати за номером гарячої лінії «0800303022», яка з 15 серпня запрацювала в Тернопільському міському жіночому клубі «Відродження нації» .

«Робота гарячої лінії спрямована на пом’якшення адаптації, пов’язаної  з поверненням на батьківщину та надання мінімальних орієнтирів в соціальній та інституційні реальності України», – розповідає Оксана Шлюсар.

Інформація про роботу гарячої лінії найближчим часом буде поширена серед відвідувачів підрозділів міграційної служби області.

«Переконаний, що така ініціатива дозволить збільшити поінформованість та самосвідомість населення», – зауважив Томаш Вербич.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares