Тернопільський міліціонер, якого побили на виборах, перебуває в лікарні

Тернопільський міліціонер, якого побили на виборах, перебуває в лікарні

Перед початком виборів в Тернопільській області на дільниці, що розташована в селищі Микулинці на території ВАТ «Булат», стався інцидент. Тілесні ушкодження отримав співробітник міліції, який охороняв дільницю.

«Потерпілий 24 жовтня заступив на охорону виборчої дільниці. Спочатку працівник міліції разом з головою та заступником ДВК отримали на Теребовлянській окружній виборчій дільниці усю виборчу документацію, – розповіли в прес-службі управління внутрішніх справ у Тернопільської області. – У Микулинці повернулися близько опівночі. Голова, заступник і члени ДВК залишили виборчі бюлетені та іншу виборчу документацію на столі, не порахувавши бюлетені та не помістивши їх у сейф (металеву шафу), як цього вимагає закон. Старший лейтенант зробив зауваження голові та його заступникові щодо неналежного зберігання бюлетенів, але ті на зауваження не відреагували та покинули приміщення дільниці, кинувши напризволяще виборчу документацію».

Принциповий міліціонер повідомив про цей факт чергову частину райвідділу, а ті, у свою чергу, поінформували окружну виборчу комісію.

«Через деякий час голова комісії та його заступник повернулися на виборчу дільницю та нанесли міліціонеру тілесні ушкодження. За попередніми даними, обоє нападників перебували у стані алкогольного сп’яніння», – сказано в повідомленні.

Відомості про цей факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 345 ККУ – навмисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Виборча дільниця, де трапився інцидент, працює в штатному режим. Голову та заступника комісії замінили. Виборча документація перебуває під охороною співробітників міліції.

Потерпілий міліціонер наразі перебуває на лікуванні у Тернопільській обласній університетській  лікарні.

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *