Тернопільський стадіон вже давно такого не бачив

nyva

У 3-му турі Першої ліги футбольний клуб «Нива» зазнав прикрої домашньої поразки від дніпродзержинської «Сталі» – 1:5.

Абсолютно різний рівень підготовки команд до сезону почав даватися взнаки ледь не з перших хвилин. Гравцям «Ниви»  вкрай бракувало зіграності та взаєморозуміння, зважаючи на те, що команда тренується лише лічені дні. «Сталь» можливістю заробити легкі очки скористалася на сто відсотків.

Уже перший вихід форварда дніпродзержинців один-на-один з нашим голкіпером увінчався успіхом – 0:1. А потім було вилучення тернопільського воротаря і пенальті у наші ворота – 0:2.

Під завісу тайму «Нива» нарешті спробувала пробити по воротах опонентів, але безрезультатно.

На 57-ій хвилині гри  «Сталь» втретє вразила ворота господарів, а згодом і учетверте.

Під завісу поєдинку «Нива» скоротила відставання до трьох м’ячів, та все ж  остаточний рахунок на табло встановили гості.