Тернопільський випускник Іван Блащак став срібним призером Міжнародної біологічної олімпіади у Данії (ФОТО)

Тернопільський випускник Іван Блащак став срібним призером Міжнародної біологічної олімпіади у Данії (ФОТО)

Голова Тернопільської обласної держадміністрації Степан Барна зустрівся із срібним призером Міжнародної біологічної олімпіади, яка проходила у Данії,  Іваном Блащаком, повідомили у прес-службі ТОДА.

10

Як розповів юнак, 12-19 липня у місті Орхус (Королівство Данія) відбулася 26-а Міжнародна біологічна олімпіада. Протягом тижня 239 талановитих юних біологів із 63-х країн світу демонстрували свої знання й демонстрували свої вміння з біології

«Змагання проходили в аудиторіях і лабораторіях Орхуського університету і включали практичний та теоретичний тури, кожний з яких тривав понад шість годин, – розповів хлопець. – Практичний тур складався з чотирьох іспитів із анатомії, біосистематики та еволюції рослин; молекулярної біології і мікробіології; функціональної морфології тварин; біохімії. А теоретичний – з двох іспитів, які охоплювали широкий спектр тем з біології, зокрема, клітинної біології, молекулярної біології і мікробіології, генетики та інше».

Іван зізнався: представляти Україну на олімпіаді такого рівня було великою честю.

Довідка: Іван Блащак у 2015 році закінчив із золотою медаллю Тернопільську Українську гімназію ім. І. Франка. Юнак – щорічний переможець і призер міських та обласних олімпіад з фізики, математики, інформатики, ігрономії, хімії та біології.

Стипендіат Президента України, лауреат обласної премії ім. І. Горбачевського, гімназійної нагороди ім. Осипа-Лева Павлишина. У 2015 році став переможцем ІІІ-го, заключного, етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії тощо. За результатами ЗНО 2015 року Іван Блащак отримав по 200 балів із біології та математики, і 199,5 балів із хімії.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *