Тернополян кличуть на службу за контрактом

Тернополян кличуть на службу за контрактом

У військових частинах області – більше тисячі вакансій

На Тернопільщині завершується шоста хвиля мобілізації. Поки що планове завдання виконали на 100%  тільки у Підволочиському районі. По області результат не значно покращився – на сьогодні він становить 35%.

DSC_0814

– Ми вийшли на фінішну пряму з шостою хвилею мобілізації і будемо робити все для того, аби максимально покращити показник виконання планового завдання, – зазначив обласний комісар Володимир Катинський. – Найкраще проходить мобілізація у Підволочискому, Теребовлянському, Збаразькому і Лановецькому районах. Найгірші показники у Бучацькому, Монастириському, Борщівському, Кременецькому і Козівському районах.

Також у обласному військкоматі  запрошують хлопців та дівчат з Тернопільщини на військову службу за контрактом, а також йти навчатися у військові виші, адже термін подання документів подовжили. Зокрема у Львівській академії сухопутних військ він триватиме з 12 до 22 серпня.

На Тернопільщині відновлюють роботу військових частин – у Тернополі, Бережанах і Чорткові, тож потребують близько тисячі кваліфікованих працівників.

– Сьогодні є 324 вакантні посади у тернопільській військовій частині і 630 у Бережанах, – зазначив підполковник Олег Денисюк. – Нам потрібні пожежники, зв’язківці, телефоністи, командири відділень та гармат, розвідники. Тож запрошуємо на службу за контрактом чоловіків та жінок від 18 до 40 років. Довідкову інформацію ви зможете отримати у обласних та районних військкоматах. У вересні кількість вакантних місць збільшиться до 1200.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *