Тернополян вчитимуть методам оборони міста і партизанської боротьби

Тернополян вчитимуть методам оборони міста і партизанської боротьби

У Тернополі розробили спеціальну програму підготовки жителів до можливої участі в обороні міста та партизанської боротьби.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Навчання проводитиме школа допризовної підготовки міської ради разом з військовою частиною, яка базується в Тернополі, військовою кафедрою ТНЕУ та підрозділом МНС. Участь у заняттях можуть взяти всі охочі.

«Ми хочемо підготувати місто на випадок надзвичайних ситуацій, адже бачимо, що відбувається на cході, зокрема у Маріуполі», – розповів міський голова Сергій Надал.

На думку муніципалітету, тернополяни повинні бути готові протидіяти на випадок збройної агресії.

«Підготовка більше буде орієнтована на чоловіче населення, і в першу чергу навчання повинні пройти співробітники комунальних установ, міської ради та великих підприємств, а також всі охочі мешканці Тернополя», – вважає Надал.

Заняття триватимуть 7-10 днів, у результаті – це 20-25 годин. Заняття будуть проходити у позаробочий час.

«Навчання необхідні всьому цивільному населенню. Наша школа надасть фахівців для проведення занять з вогневої, тактичної підготовки, основ цивільного захисту та військово-медичної підготовки», – зазначив директор школи допризовної підготовки Валерій Бондар.

У муніципалітеті уточнили, що тернополяни, які хочуть взяти участь у навчанні, повинні прийти у Тернопільську міську раду та заповнити анкету.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares