Тернополянка-астроаматор шукає ентузіастів астрономічних спостережень (ФОТО)

Тернополянка-астроаматор шукає ентузіастів астрономічних спостережень (ФОТО)

20314492_1891246654458504_2142998684_o (1)

Аматорська астрономія – один із видів хобі, який включає спостереження, зйомку або дослідження астрономічних об’єктів і явищ. Астрономів-любителів досить багато і вони розкидані по всьому світу. Вони «патрулюють» небо, вишукуючи планети, зорі, комети… І, звісно ж, об’єднуються заради спільних спостережень та обміну досвідом.

Тернополянка Таня Свинарик-Іващенко захопилася астрономічними спостереженнями торік. Читання книг і статей в Інтернеті розширює кругозір, але спілкування з іншими астрономами-аматорами є необхідною умовою для самовдосконалення у цій сфері, вважає Тетяна.

Знайти інших астроаматорів у соціальних мережах не так уже й просто. Дехто не зазначає про своє хобі і на перегляд профілів витрачається надто багато часу. Тож тернополянка просить допомогти їй у пошуках інших астрономів-любителів Тернопільщини, аби вони могли об’єднатися в клуб за спільними інтересами. Мета утворення спільноти: популяризація астрономії на Тернопільщині, обмін досвідом між досвідченими астрономами і початківцями, астрофотографування та астровідеозйомка, спілкування та організація астрономічних заходів тощо.

Отож, якщо ви чи ваші друзі захоплююєтесь спостереженнями за зоряним небом, маєте телескоп чи плануєте його невдовзі придбати, бажаєте отримати поради щодо перших спостережень або володієте досвідом, яким можете поділитися із новачками, долучайтеся до «Астроклубу Тернопіль».

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *