Тернополянка віддала коштовності за спасіння сім’ї

Тернополянка віддала коштовності за спасіння сім’ї

На Тернопільщині школярка винесла з дому понад двадцять золотих виробів, аби відвернути біду від батьків,. Коштовності віддала двом шахрайкам, які розіграли перед нею сценарій відмолювання гріхів, і зникли, прихопивши усе золото.

Як розповіла потерпіла, до неї на вулиці підійшла жінка на вигляд 50-55 років, запитала щось. Далі незнайомка почала розповідати про сімейні негаразди, залякувати смертю батьків. Відтак пообіцяла дівчинці допомогти врятувати найрідніших людей. Для цього, як пояснила, потрібно принести з дому золото та гроші та провести на них ритуал очищення від усього злого. Школярка побігла додому та принесла золоті прикраси. В цей час, за словами дівчинки, «рятівниця» чекала її ще з однією жінкою.

Подальший сценарій шахрайського заволодіння чужим майном був такий: лиходійки наказали неповнолітній сидіти на лавці і молитися, а самі пішли «відмолювати гріхи» зі згортком золотих прикрас і зникли. Міліціонери розшукують шахрайок.Згідно фоторобота, складеного зі слів потерпілої

шахрайці на вигляд 50-55р., зріст 155см., міцної статури, смугле обличчя з ластовинням на щоках. Очі карі, відсутні декілька верхніх зубів. Була одягнена у чорний пуховик до колін з капюшоном, сіру шапку. Розмовляла на українсько-російському суржику.

Її спільниці на вигляд 38-42р., зріст 162-165см., худорлявої статури. Зелено-карі очі, каштанове волосся. Була одягнена у синє пальто з хутряним коміром, чорні чоботи.

Кому що-небудь відомо про розшукуваних, телефонуйте у Тернополі: 27-12-30, 102.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *