Тернополянка видурила у людей близько мільйона гривень

Тернополянка видурила у людей близько мільйона гривень

Шахрайку викрили нещодавно працівники Тернопільського міського відділу міліції. 37-річна тернополянка привласнювала кошти знайомих, обіцяючи посприяти їм у купівлі кімнати в гуртожитку.

«На вихованні у підозрюваної троє неповнолітніх дітей, чоловік на заробітках за кордоном, а жінка вирішила підзаробити вдома. Першою від шахрайських дій потерпіла родичка зловмисниці, яка захотіла придбати помешкання в гуртожитку. Їй зголосилася допомогти тернополянка і запросила близько 40 тис. грн. Гроші одразу взяла, а родичці наказала збирати необхідні документи», – повідомили у прес-службі обласної міліції.

Про сприяння у придбані житла жінка розповіла знайомим, тож до шахрайки почали звертатися інші бажаючі купити кімнату в гуртожитку.

Зловмисниця брала у людей різні суми у гривнях та в іноземній валюті. У такий спосіб зібрала майже один мільйон гривень. Шахрайка витрачала кошти на власні потреби, а житла ніхто з потерпілих так і не отримав. Люди стали звертатися за допомогою до правоохоронців.

Міліціонери оперативно викрили шахрайку. Слідчі міськвідділу відкрили кримінальне провадження, передбачене ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України – шахрайство. Триває слідство.

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares