Тернополянок “кинули” в інтернет-магазині на велику суму грошей

Тернополянок “кинули” в інтернет-магазині на велику суму грошей

Замовлення товарів через мережу Інтернет із передоплатою або ж оплатою в повній мірі – поширене явище купівлі-продажу, яке набуло популярності. Але працівники поліції вкрай стурбовані, що подібні торги нерідко закінчуються шахрайствами. Довірливі покупці, нічого не підозрюючи, перераховують гроші за товар наперед, а в результаті – замовлення не присилають і коштів ніхто не повертає, інформує сектор комунікації головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

У подібну аферу вплуталися двоє тернополянок. 25-річна мешканка обласного центру намагалася придбати для своєї дитини возик, а 54-річна – спокусилася на виріб з хутра. Як наслідок, обоє втратили чималі суми грошей, бо кошти перечислили, а  товару так і не дочекалися.

Правоохоронці застерігають тернополян  не платити наперед. Оскільки чимало інтернет – магазинів – це лише легкий спосіб заробітку для шахраїв. Візьміть собі за правило – спочатку повинен прийти товар і тільки перевіривши наявність замовленої речі, можете платити гроші. Також не варто довіряти дуже низьким цінам.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares