Тернополяни колядуватимуть разом з УХ-радіо

Тернополяни колядуватимуть разом з УХ-радіо

Ці особливі пісні, які передаються з покоління в покоління, надають святам особливої атмосфери і урочистості. Колядки сповнюють нас радістю, роблять наші думки світлішими, справи добрими, додають іншого змісту в життя. З цими піснями ми мріємо і віримо в краще, приносимо гармонію в родину і відганяємо зло.

122916361900153В європейців коляда означає не лише пісню, але й дар: у поляків “kolęda” – святоріздвяна пісня і дар, у латишів “kalёda” – дар, милостиня, в  угорців  “koleda” – збірка дарунків.

УХ-радіо  підготувало для своїх слухачів чудовий рідзвяний дарунок на добро і щасливий новий рік – надзвичайну підбірку колядок.

– Найлегше робити щось для рідних і близьких, адже ти робиш це з любов’ю, – зізнається  музичний редактор УХ-радіо Артем Соловей. – Саме тому на Різдво в плейлистах УХ-радіо завжди особлива атмосфера для наших найдорожчих слухачів. Ми підбираємо пісні, під які й самі зустрічаємо свята, тішимося застільним бесідам з давніми друзями і колядуємо, як колись, в дитинстві. Я дуже радий, що у святковий період люди найрізноманітніших вподобань і статусів шукають саме нашу хвилю, аби почути чергову українську колядку – послухати музику своїх свят! Ми знаємо, що ті українці, які далеко за кордоном, налаштовуючи УХ-радіо в онлайні, святкують і підспівують разом з нами. Під музику на УХ смачніше готується вечеря, немає сварок в хаті, діти слухняні, частіше виникає бажання обійняти рідних і робити подарунки. Нехай у вашому домі звучать колядки та панує злагода і любов!

Музика твоїх свят на УХ-радіо – це те, що об’єднує родину, створює прекрасний настрій, зберігає традиції. Святкуйте Різдво у колі найдорожчих людей! Веселіться та колядуйте разом з УХ-радіо!

Автор
Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *