Тернополяни нарешті дочекалися перемоги

ФК «Тернопіль» в 11-му турі Чемпіонату першої ліги святкував свою першу перемогу. Програючи по ходу матчу київському «Арсеналу», муніципали не лише зрівняли рахунок, а й забили вирішальний гол – 2:1. Матч нагадував гойдалки, коли то одна, то інша команда перехоплювала ініціативу. Гості не особливо відсиджувалися в обороні і після провалу на лівому фланзі тернопільської оборони зуміли відзначитися та повели у рахунку.

Ключовим моментом у матчі став вихід на поле в останні 30 хвилин гри нападника ФК «Тернопіль» Артура Дорі. Саме він і став героєм поєдинку, забивши у ворота гостей два м’ячі – на 75-й і 86-й хвилинах.

На жаль, ця перемога не підняла команду з останнього рядка турнірної таблиці, але, можливо, додала впевненості нашим футболістам.