Тернополяни передали на схід книжки про УПА та Степана Бандеру

Тернополяни передали на схід книжки про УПА та Степана Бандеру

Громадські активісти з файного міста цих вихідних завезли школярам у містечко Лисичанськ патріотичні книжки, теплий одяг та продукти харчування.

DSC_0174

Активіст ГО «Автомайдан Тернопіль» Сергій Чайковський більше місяця прослужив на Сході у батальйоні «Тернопіль», який на даний час дислокується в Лисичанську.

–       До нас звернулася вчителька однієї з місцевих шкіл, – розповідає Сергій. – Вона попросила привезти у їхню школу книжки з історії України, які б посприяли  патріотичному вихованнію школярів та допомогли їм більше дізнатися про українських героїв. Таке прохання було для нас трохи неочікуване, але ми з радістю на нього відгукнулися, адже патріотизм і любов до рідної землі потрібно виховувати змалечку.

Книги про козацтво, УПА, Романа Шухевича та Степана Бандеру вирушили у містечко, де ще недавно господарювали сепаратисти. Тернопільські автомайданівці вперше вирушили на Схід із таким незвичним вантажем. Книги для школярів Сходу збирали волонтери, допомогло також місцеве видавництво «Підручники і посібники».

–       Окрім літератури  ми завезли теплий одяг та взуття для двох діток, які залишилися без мами і живуть лише з батьком, – додав Сергій. – Зараз похолодало, а у них немає ні курточок, ні шапок. Тож ми відгукнулися на прохання вчительки і зібрали для хлопчиків все необхідне.

Учні 1-Д класу школи №24 передали бійцям плакат-оберіг із серцями-побажаннями.

–       Цей подарунок діти готували весь тиждень, – каже активіст ГО «Автомайдан Тернопіль» Юрій Загалюк. – Вони ще тільки вчаться писати, але дуже вболівають за долю України і наших солдатів. Кожен з них написав свої щирі побажання для хлопців. Цей плакат сповнений особливо сильною енергетикою. Ми обов’язково передамо його на передову, щоб він оберігав наших бійців.

DSC_0178

Також активісти завезли на Схід для бійців батальйону «Тернопіль» та військових на блок-постах поблизу  продукти харчування та інші необхідні речі.

Юля ТОМЧИШИН

 

 

 

 

 

 

 

20141026_105611_2

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *