Тернополяни подарують різдвяну казку дітям зі Сходу

Тернополяни подарують різдвяну казку дітям зі Сходу

DSC_0916

Вихованці Миколаївської спеціалізованої школи-інтернату  святкуватимуть Новий рік та Різдво на Тернопільщині. Десять хлопчиків та дівчаток з особливими потребами та двоє їх вихователів приїхали на канікули в Теребовлю.

За словами ініціаторки акції, керівника благодійного фонду «Христинська родина» Мирослави Гуні, дітей запросили, щоб вони змінили оточення, в якомуперебувають, відчули мирну святкову атмосферу, яка панує на Тернопільщині.

DSC_0917

Самі ж миколаївці зізнаються, що їм цікаво побачити,  як святкують Різдво за українськими традиціями, а ще удосконалити знання української мови.

– Ми вперше приїхали на Тернопільщину, – каже завуч Миколаївської спеціалізованої школи-інтернату Вікторія Олександрівна. – Ми дуже вдячні за запрошення. Ми віримо, що вже скоро в Україні наступить мир. Путін прорахувався – він не думав, що ми нація. Але помилявся, тому він програє.

DSC_0900

Оселилися діти у Теребовлянському навчально-виховному комплексі. Для них тут підготували спеціальну програму відпочинку – за три тижні обіцяють показати відомі місця Тернопільщини– замки та святині.

Сироти гостюватимуть у області до середини січня.До слова, це лише перші гості з Донбасу. Організатори акції чекають на школярів з Лисичанська, які приїдуть у тернопільські родини на Святу вечерю та Різдво.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares