Тернополяни зможуть користуватись гарячою водою у будь-який час доби. Трохи пізніше

Тернополяни зможуть користуватись гарячою водою у будь-який час доби. Трохи пізніше

Завдяки кредитним коштам, у Тернополі може цілодобово бути гаряча вода. Крім того, жителі зможуть сплачувати гроші за фактично витрачене тепло. Такі переваги слід очікувати городянам завдяки співпраці зі світовими та європейськими фінансовими установами. Про це повідомили у прес-службі мерії.

Таким чином, за кошти інвесторів у багатоквартирних будинках планують облаштувати так звані автоматизовані системи керування споживанням і підготовки гарячої води, завдяки яким жителі дому самостійно регулюватимуть кількість тепла, що надходитиме..

«Це – перехід на зовсім іншу систему постачання теплоти в будівлі, яка дозволяє кожному  будинку окремо регулювати своє споживання, залежно від умов зовнішнього середовища і  побажань споживачів. Крім того, це буде облік. Споживачі будуть платити за фактичне споживання, а не розрахунковим методом, як сьогодні. Крім того, сподіваємось, гаряча вода буде цілодобово», – сказав директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Андрій Чумак.

За його словами, технічно й сьогодні можна забезпечити мешканців обласного центру цілодобовим постачанням гарячої води, однак фінансової спроможності у Тернополя поки що немає.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *