Тернополянин хотів продати за €5 тис. термос, видаючи його за контейнер з цезієм

Тернополянин хотів продати за €5 тис. термос, видаючи його за контейнер з цезієм

Під виглядом контейнера з радіоактивним цезієм тернополянин намагався продати звичайний харчовий термос. Свій товар чоловік оцінив у 5 тисяч євро.

– Тернополянин дізнався в інтернеті інформацію про радіоактивний елемент цезій, – розповіли у прес-службі прокуратури області. – Прочитавши, яка його ринкова вартість, вирішив «підробити» цей хімічний елемент та продати знайомому іноземцю.

Отримавши підтвердження від покупця про намір придбати «товар», зловмисник взяв звичайний харчовий термос циліндричної форми та пофарбував його у сріблястий колір. За допомогою комп’ютера й кольорового принтера він виготовив наліпку з умовним позначенням радіоактивних речовин та наклеїв її на бік термоса.

У підроблений контейнер чоловік помістив у нього контрольний елемент від дозиметра вагою 2 грами. А за своє творіння запросив 5 тисяч євро.

Правоохоронці затримали тернополянина у момент передачі «цезія» покупцю. За цим фактом прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за двома статтями Кримінального кодексу – готування до злочину та шахрайство.

Тернопільський міськрайонний суд призначив аферисту два роки обмеження волі.

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *