Тернополянин Тарас Радь здобув у Японії «срібло» фіналу Кубка світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів-паралімпійців

У японському місті Саппоро проходить фінал Кубка світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів-паралімпійців УОРА та вадами зору.

У складі збірної України участь у змаганнях бере представник Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспор» учень 11 класу Тернопільської школи-колегіум імені Йосипа Сліпого Тарас Радь.

У змаганнях біатлоністів серед чоловіків у категорії сидячи, клас LW 10-12, майстер спорту України Тарас Радь на дистанції 12,5 км завоював срібну нагороду з результатом (39:50.6,1 промах). Перше місце у цьому виді посів Мартін Фляйг із Німеччини (39:10.5, 2 промахи), а норвежець Ларсен Тригве Стейнар став третім з результатом (40:54.3, 3 промахи).

На дистанції спринт 7,5 км у біатлоні наш земляк посів шосте місце з результатом 25:33.6 та одним промахом. До слова, у цьому виді переможцем став український спортсмен Максим Яровий з результатом 24:13.4 та трьома промахами, німець Фляйг Мартін став другим, а норвежець Ларсен Тригве Стейнар – третім.

Шосте місце посів Тарас Радь і у змаганнях з лижних перегонів на дистанції 5 км з результатом (15:02.8). Тренує спортсмена заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.