Тернополянина визнали кращим у всесвітньовідомому турнірі «Арнольд Классік» з бодібілдінгу

Тернополянина визнали кращим у всесвітньовідомому турнірі «Арнольд Классік» з бодібілдінгу

Лише одного голосу забракло тернополянину Олегу Кривому до абсолютної перемоги у престижних змаганнях в Америці. Проте наш земляк виборов перше місце у своїй ваговій категорії до 85 кг серед бодібілдерів-любителів. А нещодавно тернополянина визнали кращим у всесвітньовідомому турнірі «Арнольд Классік», засновником та організатором якого є легендарний Арнольд Шварценеггер.

Цей турнір фахівці прирівнюють до міні-олімпіади, адже стати його учасником доволі складно. Вперше за всю 30-річну історію проведення престижного «Арнольд-Класік» тернополянин взяв у ньому участь і показав найкращий спортивний результат.

Простий хлопець з невеличкого села Зборівського району розповів, що інші учасники турніру мали цілі команди промоутерів, тренерів, помічників. Натомість він такої потужної підтримки не мав. Та, разом з тим, зумів покрити усі витрати й самотужки вирішити організаційні питання. Щоправда, в Америці багато допомагали українська діаспора та друзі.

В абсолютній категорії Олег Кривий посів друге місце, хоча директор Департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту ТОДА Віктор Мацикур висловив сумніви, що рішення суддів на користь Олегового суперника було об’єктивним.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares