Тернополянина засудили на 8 років за те, що продавав наркотики

Тернополянина засудили на 8 років за те, що продавав наркотики

У  2011 році  40-річний раніше судимий за наркозлочини тернополянин, створив організовану групу, яка займалася незаконним посівом, виготовленням, зберіганням, перевезенням та збутом особливо небезпечних наркотиків. До наркобізнесу він залучив трьох приятелів.

 У ході слідства міліціонери з’ясували, що четверо наркоділків сіяли мак на людських городах поміж кукурудзою та на закинутих сільських фермах Тернопільщини. Зібраний урожай перевозили до будинку в одному із сіл Бережанського району. Там підпільно виготовляли ацетильований опій. Також зловмисники збирали сік та головки рослин снодійного маку на приватних господарствах у Бережанському, Збаразькому, Підгаєцькому,Гусятинському та Кременецькому районах.

Заготовлені наркотики члени злочинного угрупування збувалинаркозалежним не лише у Тернополі та регіонах області, а й поставляли їх великими партіями до Криму.

Загалом правоохоронці задокументували у діяльності організованої групи понад півсотні фактів збуту «дурману».

Уже сидячи на лаві підсудних, наркоділки визнали свою вину у вчиненні інкримінованих їм злочинів.

Тернопільський міськрайонний суд визнав обвинувачених винними і засудив їх залежно від ступеня вини до покарань у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Не погоджуючись із цим вироком суду, наркоділки його оскаржили. Однак апеляційний суд Тернопільської області, залишив вирок суду першої інстанції без змін.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares