Терористи показали, як знущаються над полоненими місцевими жителями (ВІДЕО)

Терористи “ДНР” показали як знущаються на камеру над донеччанами, яких запідозрили у якихось провинах.

Терористи “ДНР” показали як знущаються на камеру над донеччанами, яких запідозрили у якихось провинах.

Терористи змушують місцеве населення обмовляти себе на камеру, щоб показати “роботу” найманців і МГБ; тих, хто самі на себе наговорили, потім показово розстрілюють, передає ІНФОРМАТОР.

На оприлюдненому російськими терористами “ДНР” видно, що спочатку на камеру захопленого в полон місцевого юнака змушують полоненого зізнатися, буцімто він призовник, а згодом, коли він розуміє, що його розстріляють, зізнається, що він місцевий житель, який ніде не воював, але після побиття його змусили на себе наговорити.

Побачене на відео дозволяє зрозуміти що відбувається на окупованих терористами територіях. З будь-якої причини російські найманці можуть схопити запідозрених ними, і змусити визнати, що вони воюють проти російських бандформувань.

З початку відео, на якому кремлівські найманці допитують зв’язаного юнака, можна дізнатись, що це молодий призовник, який буцімто 5 місяців воює на Донбасі. Родом він, начебто, з Сумської області, служив у 141 бригаді. Однак, коли з нього намагаються показово вибити деталі, він заявляє, що його били після того, як впіймали чеченці, а сам він родом з Кашперівки, поблизу Осикового Старобешівського району (судячи з відео – неподалік від місця зйомки).

Щоб залякати хлопця, терористи стріляли поблизу його голови. Хлопець заявив, що його примушували на себе наговорити, а у Кашперівці живе його батько, і його усі знають. Після його заяви про чеченців, які його схопили, до нього нахилився один з терористів, і почав щось говорити.

Судячи з останній слів “режисера”, який фільмував допит, хлопця згодом розстріляли.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares