ТНЕУ – знову серед лідерів (ІНФОГРАФІКА)

ТНЕУ – знову серед лідерів (ІНФОГРАФІКА)

ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» оприлюднила рейтинг закладів вищої освіти України за Індексом прозорості антикорупційної політики (ІПАП-2017).
Команда ГО «РЦЄП», реалізуючи свою місію та завдання, у 2017 році започаткувала моніторингову кампанію, спрямовану на оцінювання рівня прозорості і ефективності антикорупційних політик вітчизняних закладів вищої освіти. В основі методології лежить перевірка фактів дотримання українськими ЗВО законодавства у сфері запобігання корупції, а також запровадження внутрішніх механізмів антикорупційного комплаєнсу.

Результатом 9-місячної роботи активістів є підготовлений Звіт, у якому комплексно досліджено проблеми дотримання антикорупційного законодавства.

Як виявилося, у вищій освіті загалом низька прозорість і ефективність антикоруційної політики. Адже лише 14 ЗВО із досліджених 202 можна вважати такими, що мають «дуже високий» і «високий» рівень прозорості антикорупційної політики.

Приємно, що Тернопільський національний економічний університет посів 5 сходинку у цьому рейтингу, ще раз підтверджуючи свій високий статус та провідне місце серед закладів вищої освіти України.

За матеріалами сайту: http://europrojects.org.ua/2018/01/21/tiap-2017-1

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *