Трофей – у каратистів з Миколаєва

Відкритий фінал Кубка України з кіокушин-кан карате-до Ренмей та Міжнародний турнір пам’яті тренера Віталія Кушнірика провели у Тернополі 23-24 листопада.

Відкритий фінал Кубка України з кіокушин-кан карате-до РенмейОсобливістю змагань у спорткомплексі “Політехнік” стало проведення Кубка України з карате за правилами “Сінкен-Сьобу”

Тернопіль на обох турнірах представили 30 спортсменів — це молодші та старші каратисти. На відкритому фіналі кубка України тернополянин Руслан Перкій  у своїй категорії став першим, другі місця посіли наші Яна Кучер та Марта Хрущ. А Ростислав Лапін був третім.

Минулого року Кубок завоювали тернополяни, а цього року він поїхав до Миколаєва.

У Тернополі східними єдиноборствами займається велика група людей. Серед них –  багато чемпіонів України, призери світових першостей, члени збірної України.