Троє збаражан стали чемпіонами у турнірі з вільної боротьби імені Михайла Боровкова (ФОТО)

12662622_1696361687287086_9035006534554973940_n

Шістьма медалями розпочали цьогорічний сезон змагань юні спортсмени Збаразького ФСТ «Чемпіон». Вихованці тренерів Петра та Євгена Королів здобули три «золота», два «срібла» та «бронзу» на всеукраїнському турнірі з вільної боротьби пам’яті майстра спорту СРСР Михайла Боровкова, який відбувся 6 лютого у Тернополі. Про це повідомляє часопис Збаражчини «Народне слово».

Зокрема чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Олександр Мельник (32 кг), Юрій Вовк (35 кг), Андрій Ткач (38 кг).

На других місцях – Богдан Бастюк (35 кг) і Антон Семенчук (38 кг). Третім став у категорії 35 кг Роман Ятищук. Таким чином увесь п’єдестал пошани у категорії 35 кг завоювали збаразькі спортсмени.