Центри зайнятості Тернопільщини допомогли працевлаштуватись 118 демобілізованим військовим

Центри зайнятості Тернопільщини допомогли працевлаштуватись 118 демобілізованим військовим

У місцевих центрах зайнятості Тернопільщини впродовж січня-червня цього року було зареєстровано 1041 безробітного демобілізованого учасника АТО. З них 28 – мали інвалідність.

«Фахівці центрів зайнятості до колишніх воїнів ставляться з особливою увагою, враховуючи соціальні, емоційні, психологічні аспекти. Усім їм надають інформаційні та консультаційні послуги щодо сприяння працевлаштуванню; пропонують започаткувати власну справу, тимчасову зайнятість, професійне навчанням чи перенавчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, – сказала заступник директора обласного центру зайнятості Олександра Островська. – Відтак, 118 демобілізованим військовим вдалося знайти роботу. Із них 19 – отримали одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності; 39 – проходили професійне навчання, 17 – працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру. Станом на 1 липня  для 803 колишніх учасників АТО продовжують пошук роботи».

Крім того, центри зайнятості області отримали у місцевих військкоматах списки загиблих учасників АТО з метою сприяння у працевлаштуванні членам їх сімей. Із 71 опитаної особи – 62 не потребували роботи (пенсія за віком, перебувають у трудових відносинах, займаються особистим селянським господарством). Із дев’яти осіб, які виявили бажання працювати, п’ятьом за допомогою служби зайнятості надано місця праці, одна людина працевлаштувалася самостійно, ще троє зареєструвались у центрах зайнятості Тернопільщини з метою пошуку роботи.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *