Цифри, які вас вразять: сумна статистика ДТП в Україні (ІНФОГРАФІКА)

Цифри, які вас вразять: сумна статистика ДТП в Україні (ІНФОГРАФІКА)

Прикро, але факт: у країні, яка воює, на дорогах кожного дня гине більше людей, аніж на фронті. Лише у перші шість місяців 2016 року в ДТП в Україні загинуло 1417 осіб. Які порушення правил дорожнього руху найчастіше закінчуються аваріями та де найчастіше трапляються ДТП – у інфографіці сайту “24”.

 16

За даними Управління безпеки дорожнього руху (колишня Державтоінспекція), за перші 6 місяців в Україні трапилось 72208 ДТП – в середньому майже 397 випадків кожного дня. З них кожна шоста аварія закінчилась для учасників потраплянням в лікарню – у 12224 випадках хтось із учасників ДТП потрапляв у лікарню.

Своєрідне лідерство за кількістю ДТП утримує Київ – у столиці за півроку зафіксували 20090 дорожньо-транспортних пригод. Далі, із значним відривом – Одещина, Харківщина, Дніпропетровщина, Київська та Львівська області (від 4 до 6 тисяч).

Що ж є причиною більшості із ДТП, які закінчуються смертями та травмами людей? В Управлінні безпеки дорожнього руху виділили головні порушення правил дорожнього руху, які можуть закінчитись фатально.

  • Перевищення швидкості
  • Керування транспортом у нетверезому стані
  • Порушення правил маневрування на дорозі
  • Порушення правил переїзду перехресть
  • Недодержання безпечної дистанції між автомобілями

17

Джерело: 24 Канал


 
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares